KEEWAY SUPERLIGHT 125ccm
keeway125th KEEWAY SUPERLIGHT 125ccm – bardzo stylowy, mały cruiser wykonany z ogromna dbałością o szczegóły i detale. Marka Keeway od samego początku przyzwyczaiła polskich odbiorców do dość wysokich standardów. W mojej ocenie motocykle Keeway narzucając bardzo wysoki poziom – tak jakościowy jak estetyczny – jako pierwsze złamały stereotypy i przesądy o bylejakości chińskich jednośladów. Jakkolwiek nie oceniać tych pojazdów, trzeba przyznać, że Keeway jest marką uznaną i to o światowym zasięgu.
Superlight to niewielki motocykl w standardzie wyposażony w szybę, gmole i zgrabne kuferki. Zgrabna, delikatna linia nadwozia postawiona na pękatych kółeczkach najładniej prezentuje się w specyficznym odcieniu ecru.

Wygodne siedzisko, funkcjonalna kierownica oraz szerokie podesty nożne zapewniają dość duży komfort podróżowania. Głębokie błotniki oplatające koła o pełnych felgach powodują optyczne powiększenie masy motocykla. W rzeczywistości Superlight jest lekki i doskonale wyważony. Charakterystyczny dla tego typu motocykli, nisko osadzony środek ciężkości gwarantuje poczucie bezpieczeństwa nawet początkującym motocyklistom. Zresztą ze względu na niewielką jednostkę napędową jest ot pojazd adresowany głownie do nowicjuszy.

 

Długość: 2260 mm
Szerokość: 800 mm
Wysokość: 1110 mm
Rozstaw osi: 1440 mm
Masa własna
: 145 kg
Max. ładowność: 170 kg
Rodzaj silnika: 1-cylindrowy, 4-suwowy Chłodzenie powietrzem
Max. moc: KM / obr/min Max. moc (EEC) 10 KM / 9000 obr/min
Max. moment obrotowy: 8.4 Nm / 6000 obr/min
Zapłon: CDI
Rozrusznik: elektryczny
Hamulce: tarczowy- przód, bębnowy- tył
Rozmiar opon: 110/90 - 16 przód 130/90 - 15 tył
Prędkość max: 80 km/h
Zużycie paliwa: <3,4 L/100km
Zbiornik paliwa: 15 L
Liczba miejsc: 2

 
Copyright © Klub Chińskich Motocykli - 2010 (design Agnes
)