ROMET R 150 czyli SENKE HJ 150-7 (przemono)
Zakupiony nie dawno bo prawie miesiąc temu. Przy zakupie sugerowałem się ceną i przeznaczeniem – ekonomiczny środek transportu do pracy ( 35 km w jedną stronę i centrum dużego miasta). Na początku były plany zakupu motoru typu enduro ale ceny powyżej 5000 zł za sprzęt 10-15 letni. przemono1
przemono2 Przypadkiem na Allegro - choppery i sortowanie wg.ceny - pokazał się Romet- nowy na gwarancji za cenę jaką mogłem przeznaczyć na zakup. Decyzja podjęta w ciągu trzech dni , zakup przez w/w portal a że to chiński produkt zorientowałem się przed rejestracją z wyciągu homologacji .
Moto przywiezione ,  poskręcane- dwa popołudnia , rejestracja i  przejechane tylko 450 km więc w tym przypadku nic nie mogę powiedzieć odnośnie wad i zalet , ale przyjemność z jazdy –SUPER .
I tak zaczęła się przygoda z chińczykiem , szukanie informacji w sieci ( dopiero oczy mi się otworzyły co kupiłem )  i tak trafiłem tutaj.
przemono3
przemono4 Info dla przeglądających te prezentacje motorku i chcący zakupić jakikolwiek jednoślad  , pytajcie sprzedających dokładnie o wszystko  ponieważ gwarancje jaką otrzymałem to ”12 miesięcy  lub 7000 km „ - przy dobrej pogodzie i moich dojazdach jest to około pięciu miesięcy nie licząc weekendowych wypadów i zlotów ,  więc na jesień po sezonie przeróbki i pełne sprawozdanie.

przemono

 
Copyright © Klub Chińskich Motocykli - 2010 (design Agnes
)