Romet 250-5 (Leon7112)
Motocykl nabyłem w sierpniu 2007r.Decyzja o zakupie nie była łatwa ponieważ miałem  nagrany inny motocykl.Decyzja zapadła i kupiłem można powiedzieć w ciemno, nie wiedzac nic o tym motocyklu,poza tym co dowiedziałem się od dilera tzn:że jest gwarancja i serwis.Dopiero po kupnie zacząłem wertować internet i gdy trafiłem na forum o chińskich moto,to szczena mi opadła: kurde co ja kupiłem ???
leon1

leon2

Dziś po przejechaniu prawie 1000 km myślę, że dokonałem dobrego wyboru.Nie jest to może idealne moto, ale dla kogoś kto lubi troche przy nim pogrzebać jest w sam raz.Na razie nie ingerowałem w swerę mechaniczną,nie licząc otworów w tłumiku dla poprawy barwy głosu.    
Moto poskręcane było solidnie,jak na razie jedyną awarią były padnięte świece i to dwie od razu(na forum ktoś napisał że to jakby trafić szóstkę w totolotka), no to ja trafiłem.Troche go ubrałem tzn:piórnik,pas na zbiornik,szyba. W planach są jeszcze sakwy skórzane.Myślę że bezawaryjnie osiągne taki przebieg jak choćby Luca.Mimo swoich niedoskonałości jest to motocykl wart polecenia.
Leon7112
 
Copyright © Klub Chińskich Motocykli - 2010 (design Agnes
)