close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Motocykle 125ccm, Lifan LF-250, Jinlun 250, Jinlun 150, Challenger 200, Zipp, Cruiser 250, inne...
moderatorzy: Luca, beniamin82

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Hawk1985 dodano: 27 gru 2016, 13:17

No co poradzić podoba mi się ciekawy niecodzienny design, scramblery od dawna mi się podobały.

Ta osłona pod silnikiem powinna być trochę niższa (ale pewnie coś tam upchali) i lusterka okrągłe bo te aż kłują w oczy :P
Wydech ma ciekawy :)
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
Awatar użytkownika
Hawk1985
Forumowicz
 
Posty: 1657
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:07
Lokalizacja: Jaworzno
Motocykl: DL650 + F650
Płeć: mężczyzna
Wiek: 39

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: jędrek dodano: 27 gru 2016, 13:32

Mnie się też podoba,no jedynie te lusterka trochę nie pasują :| jak by były okrągłe było by lepiej :)
Awatar użytkownika
jędrek
Klubowicz
 
Posty: 1249
Rejestracja: 21 cze 2015, 10:10
Lokalizacja: Aleksandria Pierwsza k/Częstochowy
Motocykl: Barton 125 , Cruiser 250
Tel. kom.: 609643753
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: jacecek dodano: 28 gru 2016, 21:03

beniamin82 pisze:Ta, kolega teraz w plastiku gustuje :-)

Oj tam, oj tam - zaraz "gustuje". Wszak nie wszystkie małżeństwa są z miłości. Czasem rozsądek też ma wpływ na zawarcie "związku". Ponadto aby móc wybrać na stałe trzeba mieć porównanie, poznać zarówno zalety jak i wady.
I nie powiem - podoba mi się moja Deauvilka - jednak nie da się jej porównać z wypasioną, chromami błyszczącą armaturą :)
pozdrawiam - jacecek
Awatar użytkownika
jacecek
Klubowicz
 
Posty: 651
Rejestracja: 16 paź 2011, 00:27
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Motocykl: Honda CTX 700 D
Tel. kom.: 668842471
Płeć: mężczyzna
Wiek: 66

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: beniamin82 dodano: 28 gru 2016, 21:08

jacecek pisze:
beniamin82 pisze:Ta, kolega teraz w plastiku gustuje :-)

Oj tam, oj tam - zaraz "gustuje". Wszak nie wszystkie małżeństwa są z miłości. Czasem rozsądek też ma wpływ na zawarcie "związku". Ponadto aby móc wybrać na stałe trzeba mieć porównanie, poznać zarówno zalety jak i wady.
I nie powiem - podoba mi się moja Deauvilka - jednak nie da się jej porównać z wypasioną, chromami błyszczącą armaturą :)


Jacku, to tak napisałem pół żartem. Sam oglądam się za skuterami 250...choć na razie nie zmieniam, i moja miłość do Pomarańczy wróciła po spędzeniu z nią kilku godzin. To jednak ta myśl o plastiku gdzieś się kołacze...

Pokazałem Oli tą nową Aprilię z pytaniem czy jest ładna, to powiedziała że nie wie, ale wie że mi wszystkie motocykle się podobają. :D A co chwilę inny...
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6684
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: jacecek dodano: 28 gru 2016, 21:13

beniamin82 pisze:(...) to tak napisałem pół żartem.


i tak też właśnie to odebrałem :-)
pozdrawiam - jacecek
Awatar użytkownika
jacecek
Klubowicz
 
Posty: 651
Rejestracja: 16 paź 2011, 00:27
Lokalizacja: Mińsk Maz.
Motocykl: Honda CTX 700 D
Tel. kom.: 668842471
Płeć: mężczyzna
Wiek: 66

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Snajper dodano: 28 gru 2016, 21:37

Skoro jednak o gustach motocyklowych... to się wypowiem. Mnie osobiście wydaje się, że jeśli kogoś kręcą motocykle, nie istnieje jeden jedyny słuszny wybór typu, marki i rodzaju który mógłby zadowolić w pełni. Każdy motocykl człowieka czymś kusi - ten wygodny, ten stylowy, tamten ma w sobie to coś. Prawdę mówiąc najlepiej byłoby, gdyby każdy z nas był na tyle majętny, żeby pozwolić sobie na swój prywatny motocyklowy harem. Bardzo zazdroszczę ( w pozytywnym sensie tego słowa i bez jakiejkolwiek zawiści) osobom, które mogą pozwolić sobie na posiadanie kliku maszyn, bo wtedy odpadają dylematy w rodzaju: strasznie cieszy mnie moja maszyna, ale chętnie dzisiaj przejechałbym się innym. Ot, żeby spróbować odmienności.
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Groot dodano: 28 gru 2016, 21:58

Snajper pisze:Skoro jednak o gustach motocyklowych... to się wypowiem. Mnie osobiście wydaje się, że jeśli kogoś kręcą motocykle, nie istnieje jeden jedyny słuszny wybór typu, marki i rodzaju który mógłby zadowolić w pełni. Każdy motocykl człowieka czymś kusi - ten wygodny, ten stylowy, tamten ma w sobie to coś. Prawdę mówiąc najlepiej byłoby, gdyby każdy z nas był na tyle majętny, żeby pozwolić sobie na swój prywatny motocyklowy harem. Bardzo zazdroszczę ( w pozytywnym sensie tego słowa i bez jakiejkolwiek zawiści) osobom, które mogą pozwolić sobie na posiadanie kliku maszyn, bo wtedy odpadają dylematy w rodzaju: strasznie cieszy mnie moja maszyna, ale chętnie dzisiaj przejechałbym się innym. Ot, żeby spróbować odmienności.


Może masz rację ,że jeśli kogoś kręcą motocykle to wszystkie. Ale ja w takim razie jestem wyjątkiem...Mnie od zawsze kręciły choppery...no może cruisery. Kocham chromy, pozycję jazdy , skóry etc...
.I jednego jestem pewien...nigdy nie kupię innego motocykla...a mam już jednego na oku... :D
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 595
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Snajper dodano: 28 gru 2016, 22:11

A mnie zawsze kręcą klasyki, tylko ze są niepraktyczne. Uwielbiam turystyki, bo są niesamowicie wygodne i wytrzymałe. Choppery mi się naprawdę podobają, ale nie umiem na nich jeździć. Ścigacze pobudzają wyobraźnię, ale w moim wieku wzrasta popyt na bezpieczeństwo. Mógłbym tak wymieniać bez końca. :D Zawsze jest coś za i przeciw. Jak w życiu.
----------------------------------------------
Obrazek Nie walcz z maszyną. Poznaj ją, zrozum, poczuj - niech stanie się częścią Ciebie.
Awatar użytkownika
Snajper
Klubowicz
 
Posty: 1289
Rejestracja: 29 cze 2015, 22:59
Lokalizacja: Częstochowa
Motocykl: BenycoBr125/Honda Deauville650
Tel. kom.: 698398528
Płeć: mężczyzna
Wiek: 56

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Groot dodano: 28 gru 2016, 22:20

Snajper pisze: Zawsze jest coś za i przeciw. Jak w życiu.


I tu przyznaję Ci rację w 100% :piwa:
Awatar użytkownika
Groot
Forumowicz
 
Posty: 595
Rejestracja: 18 cze 2016, 15:50
Lokalizacja: Katowice
Motocykl: Can Am Spyder
Płeć: mężczyzna
Wiek: 61

Re: Testy i prezentacje motocykli z chińskim rodowodem

Postautor: Dyziek76 dodano: 29 gru 2016, 08:15

Ano, mnie skora nie rusza, a fredzli nie rozumiem.
Motocykle wszystkie sie "podobowuja", choc najmniej scigacze

Tapatapa...
Awatar użytkownika
Dyziek76
Forumowicz
 
Posty: 379
Rejestracja: 09 lip 2015, 15:12
Lokalizacja: Warszawa
Motocykl: Romet Soft 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko na temat...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości