close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Benyco 125 na rok 2015

Re: Benyco 125 na rok 2015

Postautor: devdd dodano: 20 wrz 2016, 15:42

motorsykkel pisze:
devdd pisze:moje uwagi co do BRki. Zepsuł się prędkościomierz - zamiennik 70zł do suzuki GN - działa elegancko ale ma czarny blat a nie zielonkawy jak benyco. Zmiana opony bo oryginalna przednia jest imo kiepska. I to wszystko. Nic nie zardzewiało, nic nie odpadło ale w tamtym sezonie zrobiłem raptem 3000km.


Devdd czy był problem z wymianą licznika na ten od Suzuki GN? Czy trzeba coś przerabiać? Czy można wymienić sam prędkościomierz?
Mój zaczął wariować, wskazówka lata w zakresie około 10km/h. Czy licznik od GN ma wskaźnik biegów?


nic nie trzeba przerabiać, wszystko pasuje. Mocowania, linka itd.
devdd
Forumowicz
 
Posty: 34
Rejestracja: 11 mar 2015, 22:16
Motocykl: Benyco BR 125
Płeć: mężczyzna
Wiek: 45

Re: Benyco 125 na rok 2015

Postautor: motorsykkel dodano: 20 wrz 2016, 17:04

To elegancko. Spróbuję na początek z wymianą prędkościomierza na gwarancji, jak znów padnie wymienię na GN-kowy.
----
中国摩托车俱乐部
Awatar użytkownika
motorsykkel
Forumowicz
 
Posty: 69
Rejestracja: 27 sie 2015, 23:08
Lokalizacja: Mazowsze
Motocykl: Benyco BR125
Płeć: mężczyzna

Poprzednia

Wróć do Inne motocykle

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości