close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Brak Iskry Bemi125/Loncin 125

Brak Iskry Bemi125/Loncin 125

Postautor: Toshibek dodano: 29 kwie 2017, 06:34

Cześć!

Jest sprawa taka ,że cross nie ma iskry... To było takie coś przejeżdżałem sobię przez trasę podskoczyłem na wyboju i parę metrów dalej obiaw był taki jakby nie miał mocy poczym zgasł... Chciałem go odpalić ale zorientowałem się że nie ma iskry na świecy...

P.S Jak coś spada mi łańcuch i coś tam mi mówiono że coś tam jak się uszkodzi to nie ma iskry...(jak ktoś wie jak to się nazywa to niech napisze jak coś :).
Toshibek
Forumowicz
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2017, 06:32
Motocykl: Bemi 125

Re: Brak Iskry Bemi125/Loncin 125

Postautor: beniamin82 dodano: 29 kwie 2017, 09:11

Cześć nazywam się Beniamin, pochodzę z Opolskiego, interesuję się motocyklami, pszczelarstwem i akwarystyką.
Ostatnio nie jeżdżę już tyle co kiedyś, ale mój cruiser nadal dzielnie kręci kilometry.

Na forum zaglądam aby spotkać fajnych ludzi i dowiedzieć się jak naprawić pewne rzeczy.

Pozdrawiam, a tak w ogóle to jak się nazywasz i skąd przebywasz?
Obrazek
Awatar użytkownika
beniamin82
Klubowicz
 
Posty: 6684
Rejestracja: 21 cze 2009, 16:04
Lokalizacja: Zielina k.Krapkowic
Motocykl: Z125->Cruiser 250->BN251
Tel. kom.: 506177711
Płeć: mężczyzna
Wiek: 42


Wróć do Inne motocykle

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości