close

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, że używamy informacji zapisanych na urządzeniach końcowych użytkowników przy pomocy plików cookies, w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza, że użytkownik wyraża zgodę na ich zapisywanie.

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Tematy dotyczące lokalnych spraw.

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: marccoja dodano: 30 maja 2009, 20:22

To jak robicie wypad do Buska................... :pliz:
marccoja
Klubowicz
 
Posty: 322
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:34
Lokalizacja: starachowice
Motocykl: romet r-150 cruiser-250
Tel. kom.: 506935165
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 04 cze 2009, 21:50

Lucjan pisze:doczytałem dopiero później,że to propozycja Jachu,dobra propozycja :oklasky: nie wiem jaką traskę wybierasz,ale proponuję most na Wiśle w okolicy Dęblina lub Puław i wtedy spotkalibyśmy się odpowiednio w okolicach m.Ryki lub Żyrzyna.Ja także myślałem o niedzieli,ale dysponuję czasem wolnym i może to być wyjazd dwudniowy,tylko poprawa pogody przewidziana od niedzieli ?? Poczekamy i zobaczymy co się wyklaruje w naszych planach.Może Jachu odezwie się z konkretami,może ktoś jeszcze będzie jechał?


Najlepszym punktem do spotkania byłby Radom, wtedy wszyscy mielibyśmy do przejechania po równo jakieś 355km całej trasy. Tylko cholera ciągle nie wiadomo co z pogodą ale jak sprawdziłem ma być ładnie tylko że nie za ciepło. W każdym razie czyste niebo i brak deszczu na trasie o ile wierzyć tym szamanom śledzącym chmury. Na wylocie Radomia można się umówić na krzyżówce z ul. Aleksandrowicza.

-- Dzisiaj, 20:55 --

Wpiszcie info (jakąs odpowiedź ) na imrezach motocyklowych w wątku Góraszka 2009. tam jest mój zapomniany temat Góraszka, jak ja coś dopisuje to temat nie przeskakuje na początek - nie wiem czemu. Sporo osób mieszka w Warszawie i okolicach może jeszcze ktoś dołączy

-- Dzisiaj, 16:39 --

NOCEK pisze:Lucjan pomysł tego wypadu wrzucił Jachu, a on jedzie tam w sobotę , ja bym wolał w niedzielę , ale dostosuje się do większości ( no chyba że jedziemy na 2 dni ? )


W niedziele nontop ma padać deszcz, właściwie ma zacząć w nocy z soboty na niedziele
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 10 lip 2009, 10:56

czy ktos z okolic rybnika żor lub wodzisławia ma chęć pośmigać na chińczyku po okolicy?
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 11 lip 2009, 20:28

na prosiaka to chyba wpadne no i na odprowadzenie -tylko namiot musze kupić
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 26 lip 2009, 11:56

Straszny zastój w tych Katowicach trzeba zorganizować "co tygodniowe wycieczki po rondzie " 15 okrażeń potem 2 razy przez tunel i do domu :rotfl:
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: marccoja dodano: 26 lip 2009, 12:22

kieleckie maże się do łączyć ,do tych wypadów.pozdrawiam. :_hura"
marccoja
Klubowicz
 
Posty: 322
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:34
Lokalizacja: starachowice
Motocykl: romet r-150 cruiser-250
Tel. kom.: 506935165
Płeć: mężczyzna
Wiek: 74

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 26 lip 2009, 13:50

a może takie dwudniowe wypady?

-- Dzisiaj, 12:51 --

pogadamy u nocka
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: jacek dodano: 02 sie 2009, 00:58

to walić terminy i miejsca i ustalimy co kto jak i kiedy
jacek
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 05 sie 2009, 22:41

Ja mam wolny piątek i niedziele. (sobote pracuje) Więc niech ktoś zarzuci jakiś pomysł, mam tylko prośbę nie jedźmy przez Oświęcim :D

Jeśli chodzi o moją skromną osobe to ja chętnie przejechałbym się w okolice Cieszyna by obejrzeć rezydencję prezydencką w Wiśle (zrobiona za Kwacha), potem Rotunde św. Mikołaja, Wieże Piastowską, zamek Habsburgów i jakby zostało coś czasu wypad na Czeską stronę od strony przejścia na szczycie którego nazwy kurna nie pamiętam ale sobie przypomne jak przeanalizuje mape :mur: . Byłem wiele razy w Cieszynie ale nigdy by coś pozwiedzać tylko przelotem do przejścia granicznego.
Jachu
 

Motocykliści chińczyków z okolic Katowic

Postautor: Jachu dodano: 08 sie 2009, 16:59

To moze się spotkamy pod realem w Mysłowicach i potem bocznymi drogami "zadupiami" na Kobiór (wzdłuż Tychów) W pszczynie skrecimy na droge 939 i przejedziemy wzdłuż jeziora Goczałkowickiego (Łąki, WisłaWielka, Wisła Mała) Potem Strumień , kawałek drogą 81 a potem bocznymi na Cieszyn

Moja propozycja żeby być o 9.15 pod realem . :czas:

Droga nam troche zejdzie bo jadąc bocznymi zawsze się pobłądzi :)) trzeba szukać dziur na mapie. Na Kobiór chyba pojdzie bez problemu. A potem nie wiem. Wcześniej zawsze ciołem droga 81(Katowice-Cieszyn) i wyłączałem myślenie :)

-- Dzisiaj, 21:31 --

No i machneliśmy malusią trase :)
Dupy bolą ? :devil:
Jachu
 

PoprzedniaNastępna

Wróć do Regiony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość